Listopad
02 - Gekkou Hayate
03 - Uzuki Yuugao
05 - Feudální pán (Země Větru)
06 - Shin
08 - Sasori
11 - Jiraiya
15 - Mubi, Rin
16 - Kagari
18 - Shizune
25 - Kamizuki Izumo, Sai
27 - Rock Lee
30 - Tsurugi Misumi
Máme z Toki společný blog...ZDE...Tak se na něho jukněte byly by jsme rády...

Přihlaš se do fanclubu Naruta (FN)!! Přihláš se okamžitě!!...TU...Děkuji! Tento klub má spoustu výhod!!

  
Chceš spřátelit?..TADY..

!!NOVINKA!!..Odteď tu jsou chaty!!...
Naruto- Chat
Co si myslíte o mém blogu?- Chat
Tak se zastavte..Můžeme si domluvit přesnou hodinu a pak si v chatu pokecat!!

!!NOVINKA!!..Odteď je tady Návštěvní kniha..!!..Je jen moje!!..xDD..Napište tam něco!!

Třídění komentářů

Reklamy!!
Chvála a kritika!!
Žádosti a obíhání
SEM                                    SEM                                      SEM

Listopad 2010

Poslušně se hlásím z Tokičiny oslavy..:))

29. listopadu 2010 v 20:44 | Konoe Nayoko |  info
Konnichiwa!
Tak se vám hlásím z oslavy..Takže Toki sem dala Svítící náramky(ty lupací asik to znáte)(jo a bylo jich tam asik 15 a to za 60 Kč),Pak už sem jenom vyráběla..:))..A ani nechtějte vědět co..No ale pořádně sme si to užily! Dokonce tam pak přišla Natali-san..No a to velký překvápko bylo že sem se převlíkla za Tobiho..No Toki se popadala smíchy..A aji já..A přemýšlela bych že bych změnila design blogu..No mám ho tu dlouho a už je to pstě okoukaný..Hodilo by se už něco jinýho..Třeba nějakej vánoční design..Ale newím newím..No to je fuuuk..Jo a chci vám připomenout že se máte ještě hlásit do FN a jestli by to šlo,tak doporučujte tento klub svím kámoškám a kámošům a obojím..No já newím asik se sváma už rozloučím..PapiQ

Happy birthay Tokiko!! :))))))))

26. listopadu 2010 v 21:08 | Konoe Nayoko |  info
Konnichiwa!
Huráá..Tokiko má narozky! Mám pro ni připraveno spooustu dárečkůů..No asi..Ani nwm..Se těším..Pže mám pro ni obří překvápkoo!!Se těším..Schválně jak se bude tvářit..:))..No a jinak jak se máte lidi?Děláte si domácí úkoly?Já vím už sem jak nějaká matka..No newadí..Lidi já sem přišla o SB ale nevaa..Já už asik pudu lidi..Pá pá..
Dewa!

My RPC z...Ehm..Ino..xDDD

22. listopadu 2010 v 15:47 | Konoe Nayoko |  RPC
Konnichiwa!
Tak sem zas tu z míma RPCénkama..No dneska tady pro vás mám jenom jednoo..Doufám že se vám bude alespoň trošililinku líbit...
Konoe Nayoko
Tak co na to říkáte? Já vím..Nic mooc..Každopádně je to z Ino..Mimochodem ty stíny tam nejsou moc vidět..No neva..
Dewamata!

Naruto a Hinata od Yösan-chan..

20. listopadu 2010 v 23:35 | Konoe Nayoko |  Vaše tvorba
Naruta a Hinata
Hinata Naruta vždycky potiše obdivovala. Chtěla být trochu jako on. Chtěla mít tolik odvahy, být tak silná a nikdy se nevzdat. Naruta zná od děctví. Když byla malá nechápala proč jsou na Naruta všichni tak zlý, ale ona sama sním neměla dovoleno být. Když byla o něco starší potichu Naruta sledovala. Byla to taková tichá myška, ale vyrostla z ní překrásná slečna plná síly, odvahy a odhodlání nevzdat. To všechno získala díky Narutovi. Díky Narutovi se dokázala změnit. A díky ní Naruto ještě žije, protože mu pomohla v boji proti peinovi. Kdyby mu nepomohla tak to Naruto třeba ani nemusel přežít, a pak by si nemohl promluvit s Nagatem. A nebo by to mohl přežít, ale nemohl by mluvit s NAGATEM, a Nagato by se nemohl pro Naruta, mír a pro Skrytou Listovou vesnici obětovat.Taky dokázala Narutovi říct, že ho miluje.A my jen můžeme čekat jak to s nimi dál dopadne. A nebo si můžeme přečíst mangu a doufat, že to v ní bude.Tak to je prozatím  odemě všechno.

                                                                  Yösan-chan

Konnichiwa!
Tenhle článečeek a obrázek je od Yösan-chan a je mooc hezkýý..Si ho saami přečtěte..No a jinak spím dneska u Toki..Tentokrát sem si donesla notebook..No ale nijak sme to nevimakali..No neeva..Asik se s váma rozloučíím..
PapiQ..
               Konoe vás má ráda..:)))

Shrnutíí členů FN♥

16. listopadu 2010 v 16:37 | Konoe Nayoko |  info
Ohayo!
Tak jak se máte lidi? Já se mám V CELKU dobře..Ale asik ve čtvrtek dostanu poznámečkuu..Takže musím nějak udělat abych byla nemocná..Ale to nwm nwm..No každopádně tu mám shrnutí členů FN a jejich ,,Říďů"..

Akatsuki-Tokiko Dokutaka Shimizudan

Konoha-Eve-san
Kara Kashi
Hanako-chan
Yösan-chan
Mlžná-Madla
Saky Watanabe Hyuga

Nooo..Moc vás teda není..U Akatsuki dokonce vůbec nikdo..Samozdřejmě se pořád můžete hlásit..Aji říďové..Njn..Tak to je na tom našem světě kulatým..:D..A přihlaste se plíís někdo do Akatsuki..Jinak samá ubohá Toki bude bojovat s vesnicema..Jinak bych byla ráda kdyby vás v každé vesnici bylo stejnej počet..A samozdřejmě ostatní vesnice jsou ještě volnýý..Odkaz na přihlášku pro řídi je TADY a kdo chce být členem tak TADY..No ale jinak..
..PapiQ!

Hannah Montana Forever - Gonna Get This - Music Video with Iyaz - Disney Channel Official

14. listopadu 2010 v 13:37 | Konoe Nayoko |  videa
Konnichiwa!
Mám tu jednu béézva písničkuu..Sice od Hannah Fatáány ale je fakticky bezva..Však si jí poslechněte..Pokud se vám líbí napište do komentářů líbí se mi a pokud se vám nelíbí napište Nelíbí se mi..A teď už ta písnička..
Tak co..Líbí?
Dewa!

DiplíQ za Affs od Yuiko<3

10. listopadu 2010 v 21:35 | Konoe Nayoko
Konnichiwa!
Táák..Jakpak se máte??..Já zase V CELKU fajn..xDD..No jinak..Zas nás dneska úča otravovala zpíváním..(heslo1: V)..No..Ale to nejlepší! Jednou k nám do školy přijeli jakýi děcka ze 5 a 6 třídy..Ale ze slovenska!..A teď sme od nich dostali přáníčka k veselýmu Halloweenu..Zejtra nám je úča rozdá..Se táák těším, protože je prej na nich aji skype,icq,facebook..Se děsně těším..(heslo 2: cel) No ale jestli na mě vůbec víjde..Doufám že jo..Ale každopádně sem dostala kawaí diplomek od Yuiko<3..(heslo3: ku)..Je táák kawaíí!!No můžete se přesvědčit!
A teď ten odemě..Ten už tak kawaí není řekla bych..
Yuiko<3
Mno..Líbí? Doufám že jo..Do komentíků napište to co vám vzniklo z hesílek..xDD
Dewa!

DiplíQ od Hanako Uchiha-Hyuuga

9. listopadu 2010 v 15:20 | Konoe Nayoko |  ♥Affs♥
Konnichiwa!
Takže..Vás zdravím..Jakpak se máte? A co děláte? Já se mám v celku dobře..Ano v celku.. Pže sme dneska psaly ten pitomej test z přírodky a já nevím jak to dopadnee...(heslo1: K) Ale každopádně bych kwůli jednomu špatnýmu testu nedostala horšíí známkuu.. Achjo..Debilní učitelka..Sme dneska psaly tři testyy..(heslo2: i) Achjo pstě vopruz..Sme ty testy psaly hned za sebou..Nejdřív test z ajiny,pak přírodky a potom matiky..A co je ještě horší? Budeme zpívat s druhákama na den otevřených dveří..No nezabily by ste naši úču?! Samozdřejmě myslím kdyby učila vás..Jo a mám toho dalšího affíka a to Hanako Uchiha-Hyuuga..(heslo3: b)Diplík odemě pro ni jsem sem už dávala..Tak sem dám ten co dala ona mě.
No není kawai? Ja myslím že moooc kawai!!A pokud ste všechno přečetli,tak heslo4 je: a..A mělo by vám vyjít jméno jednoho kluka z naruta..To napište do komentářů jakého..
Dewaaa!!

Obrázek a video měsíce Prosinec 2010

6. listopadu 2010 v 22:50 | Konoe Nayoko |  Blbosti bez názvu
Konbanwa!
Táák..Novinka! O obrázku a videu měsíce můžete rozhodnout vy! Prostě první komentář rozhodne! Kdo první napíše do komentářů odkaz na nějakej bezva obrázek a video tak může rozhodnout i o obrázku a videu měsíce..No chápete ne? Plosím aby to bylo nějaký vánoční a aby se to týkalo Naruta..No..Napadlo mě že bych sem dala taky nějaký hesílka jako moje nové SB Yösan-chan..Nevadí ti to že ne..Thanks..Ty hesílka budou až v příštím článečkuu..
Dewamata!

Nové Affs Hanako-chan ..Diplík ode mě pro ní..

6. listopadu 2010 v 20:15 | Konoe Nayoko |  ♥Affs♥
Konbanwa!
Táákže..Dáálší Affík..Hanako-chan..
DiplíQ pro Hanako-chan
Táák doufám že se líbí..
Dewa!