Listopad
02 - Gekkou Hayate
03 - Uzuki Yuugao
05 - Feudální pán (Země Větru)
06 - Shin
08 - Sasori
11 - Jiraiya
15 - Mubi, Rin
16 - Kagari
18 - Shizune
25 - Kamizuki Izumo, Sai
27 - Rock Lee
30 - Tsurugi Misumi
Máme z Toki společný blog...ZDE...Tak se na něho jukněte byly by jsme rády...

Přihlaš se do fanclubu Naruta (FN)!! Přihláš se okamžitě!!...TU...Děkuji! Tento klub má spoustu výhod!!

  
Chceš spřátelit?..TADY..

!!NOVINKA!!..Odteď tu jsou chaty!!...
Naruto- Chat
Co si myslíte o mém blogu?- Chat
Tak se zastavte..Můžeme si domluvit přesnou hodinu a pak si v chatu pokecat!!

!!NOVINKA!!..Odteď je tady Návštěvní kniha..!!..Je jen moje!!..xDD..Napište tam něco!!

Třídění komentářů

Reklamy!!
Chvála a kritika!!
Žádosti a obíhání
SEM                                    SEM                                      SEM

Tma a světlo 1 díl

15. srpna 2010 v 18:27 | Konoe Nayoko |  povídky
tma a světlo
No je tu první dílek doufám že se bude líbit.

,,Eve,pojď do vody,je hezky schlazená!!" zvolala velmi aktivní Tokiko.,,Jo už jdu" ale v tom Eve spatřila obrovského kraba a zařvala: ,,Áááááááá pomoc příšera!!!" ,,Jaká příšera? Je to jen krab!!" na to Tokiko a Nelliel. ,,Já myslela,já myslela no…" na to Eve,ale v tom jí zaskočila Lucy: ,,Myslela sis že je to krab! Nebo snad ne? "No,no jo.." odpověděla Eve. ,,A tak já do té vody půjdu." Řekla Eve. A tak šli do vody.

Druhý den měli jet domů. Jo bylo to jenom na pět dní. Holky se ráno probudí a hned se nachystají na cestu. Už chtějí jít na letiště,ale v tom se před nimi někdo oběví. Jsou to dvě záhadné dívky. Nelliel se jich hned zeptá:,,Co jste zač a co po nás chcete?" a ony na to:,,Stratili jsme se a hledáme pomoc" ,,Já jsem nichi-niichan," na to první dívka , ,,A já se jmenuji Konoe" na to ta druhá. Eve představila všechny dívky: ,,Já jsem Eve,tohle je Tokiko,vedle Tokiko je Lucy a vedle Lucy je Nelliel a rády bychom vám pomohly. Co hledáte?" niichan a Konoe na to: ,,Víte,no,asi jsme se stratily. Hledáme letiště." ,,Heh,my tam zrovna jdeme.Pojďte s námi." na to Eve atd….
A tak šli až došli k letadlu. V letadle se dobře bavili a mluvili spolu. Doletěli na letiště a dali si svoje telefoní čísla. Jak Toki přišla domů,tak všechno mámě popovídala. Máma se lekla, protože jméno Konoe už od někud znala. Protože Konoe byla stracená sestra Tokiko. Máma jí celí život tajila její sestru Konoe,ale teď už to máma nemohla vydržet a tak ze sebe vyprskla: ,,Konoe je tvoje sestra!!!!!!" a Tokiko se odpoví ,,co?to,to není možný!!!!!Musím jí zavolat!" Tak zavolala a všechno Konoe pověděla a matka Konoe se přiznala že je nevlastní.
,,To není možný! Jak nám rodiče mohly takhle lhát?"povídá Konoe do telefonu Tokiko. Ale vtom jim hovor přeruší Kiba: ,,Čau Konoe co děláš dneska večer?"
,,No rozhodně neplánuju jít někam s tebou! Právě sem se dozvěděla že mám sestru!Tak padej!" odpoví rozzuřeně Konoe. ,,No jo tak já du čau"odpoví Kiba a v tu ránu zavěsí telefon. Konoe si rozzuřeně vitáhne PRÁVO a na první straně čte:,,Toki zabila Sasukeho! Je fakt mrtví?",,Rozhodně!!!!!" odpoví jasně a s radostí Koni.
Tokiko se jde projít,aby si v hlavě všechno urovnala. Po cestě potká Deidaru. Ale ani si ho nevšimne a de dál.V tom si ale uvědomí že měla na dnešek domluvenýho psychiatra.,,Wow,"řekne potichu a podívá se na hodinky.,,Je 10:55 a já ho mám domluvenýho na 11. Musím si pospíšit!" Vtrhne k doktorovi a doktor si s ní promluví a řekne že je to s ní špatný. Tokiko si z toho nic nedělá řekne jí to každý kdo jí potká.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eve Kamashi Eve Kamashi | Web | 16. srpna 2010 v 19:44 | Reagovat

Jééé .. no to je úžasný!!!:)) FááKt skvělý!!:)) Já jsem se lekla kraba .. :D Já jsem trdlo .. :D

2 Nelliel Nelliel | Web | 16. srpna 2010 v 20:11 | Reagovat

Zajímavý !!! Dáááál.... ;-)

3 Tokiko-chan Tokiko-chan | Web | 18. srpna 2010 v 22:05 | Reagovat

To mi připomíná že jsem měla domluvenýho psychouše!Sakra!A já mu slíbila že určo příjdu!-.- Sakra!Kawai ale krátky <:(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama